همه دسته بندی ها
شرکت

درباره BLOOMDEN

تعریف نشدهBLOOMDEN MANUFACTURE BASE

Bloomden Bioceramics (Hunan) Co., Ltd. (که از این پس Bloomden نامیده می شود) در Changsha، Hunan واقع شده است. بلومدن که در سال 2012 تأسیس شد، یک شرکت فناورانه متخصص در تحقیق و توسعه، ساخت، فروش و خدمات بلوک‌های زیرکونیای CAD/CAM، چاپ سه بعدی زیرکونیا، ایمپلنت‌های زیرکونیا، مواد ترمیم دندان، فناوری و تجهیزات دیجیتال دندانپزشکی است.

بلومدن از بدو تأسیس تاکنون عناوین افتخاری زیادی مانند «شرکت با فناوری پیشرفته»، «عضویت شورای سرامیک مهندسی چین» و «شرکت مواد جدید استان هونان» دریافت کرده است. و برای بیش از 20 پتنت درخواست داده است. بلومدن مرکز عملیات مرکزی و مرکز تولید پیشرفته خود را در چانگشا دارد. این شرکت تعدادی گواهینامه ثبت تجهیزات پزشکی داخلی و خارجی مانند CFDA، FDA، ISO13485 و ... را اخذ کرده است.

این شرکت با تقویت کالج مهندسی مواد و علم دانشگاه مرکزی جنوبی، دانشگاه هونان، و دانشگاه علم و فناوری چانگشا، و همچنین کارشناسان ارشد مهندسی سرامیک و متخصصان دندانپزشکی داخلی و بین‌المللی، همکاری و تبادلات تحقیقاتی صنعت و کالج را ایجاد کرده است. بلومدن به طور پیوسته به فناوری و توسعه بیوسرامیک های دیجیتالی دندان و زیرکونیا برای ترمیم دندان اختصاص داده شده است. ما نه تنها می توانیم محصولات زیرکونیای دندانی عالی و سایر مواد ترمیم دیجیتال دندان را ارائه دهیم، بلکه تجهیزات دندانپزشکی دیجیتال، فناوری دندانپزشکی دیجیتال و خدمات را نیز ارائه می دهیم.

بلومدن بازاریابی را در سراسر جهان ایجاد کرده است. ما دفاتری در ایالات متحده ایجاد کردیم و در نزدیک به 100 کشور و منطقه مانند ایالات متحده، خاورمیانه، اروپا، آفریقا، آمریکای جنوبی و آسیای جنوب شرقی به مشتریان خدمات رسانی کردیم. استراتژی برند بلومدن بر فلسفه بازاریابی از مشتریان تا روح انسان متمرکز است. ارزش ما "اعتماد بهتر، لبخند بهتر" است. این شرکت اصول اعتماد، کارایی و موفقیت را رعایت می کند و تلاش می کند با مشتریان داخلی و بین المللی دندانپزشکی برای کسب و کار برد-برد همکاری کند. بلومدن متعهد است که به طور مشترک توسعه صنعت دندانپزشکی را ارتقا دهد و برند چین و فناوری بیومتریال را به شهرت جهانی برساند.

 • در باره

  زیرکونیا سالانه
  پودر
  مصرف کردن 200 لحن

 • در باره

  صادر شده به
  100 +
  کشورهای سراسر جهان

 • در باره

  10 + سال
  زیرکونیا
  تکنیک

2012

Bloomden Bioceramics رسما تاسیس شد

2013

وارد بازار آمریکا شد

2014

با موفقیت برای ثبت اختراع "تهیه و روش سرامیک زیرکونیا رنگی" اعمال شد

2016
ایجاد همکاری صنعتی-دانشگاهی-پژوهشی با دانشکده علوم و مهندسی مواد دانشگاه هونان
2017
عنوان شرکت ملی فناوری پیشرفته را دریافت کرد
2018
بلومدن یک تیم طراحی دیجیتال دندانپزشکی تاسیس کرد
2019
فهرست شده در مرکز تبادل سهام هونان
2020
ظرفیت تولید زیرکونیای رنگی گرادیان چندلایه 3D-Pro سه برابر بیشتر از سال 2019 است.
2021
کارخانه 8,000 متر مربعی خود خریداری شده در منطقه فناوری پیشرفته چانگشا به تولید رسیده است.
2022
ارزش اصلی شرکت و استراتژی برند را بهینه کرد

پیشنهاد ارزش BLOOMDEN

صداقت-کیفیت پایدار، پایبندی به تعهد، سیستم قیمت ها

کیفیت پایدار: از طریق تجزیه و تحلیل فراوان داده‌های دندانپزشکی دیجیتال، یک زیرکونیا با شفافیت و استحکام طبیعی منحصربه‌فرد برای برآوردن ویژگی‌های عملکردهای ترمیم دهان و زیبایی‌شناسی انواع مشتریان در سراسر جهان ساخته شده است و محصولی استاندارد و سفارشی‌شده را تشکیل می‌دهد. ساختار این شرکت دارای سیستم پرس پودر خوب، سیستم پرس ایزواستاتیک و سایر تجهیزات پیشرفته تولید و تجهیزات تست، سیستم مدیریت کیفیت کارخانه حرفه ای و تیم تحقیق و توسعه برای مواد است.

پایبندی به تعهد: صداقت ارزش اساسی همه کارکنان بلومدن و پایه همکاری با مشتریان است. بلومدن به شدت از روح قرارداد پیروی می کند و به منافع مشتریان آسیب نمی رساند.

سیستم قیمت: بلومدن یک سیستم کامل قیمت و سیستم مدیریت توزیع را در کشورها و مناطق مختلف برای محافظت و ایجاد ارزش مشتری ایجاد کرده است.

کارایی-شرکت ها-دانشگاه ها-کارخانه یکپارچه سازی تحقیقات، پاسخ سریع، راه حل های دیجیتال دندانپزشکی

کارخانه یکپارچه سازی Enterprises-Universities-Researches: این شرکت همکاری و تبادلات Enterprises-Universities-Researches را با فناوری های مواد شناخته شده داخلی و بین المللی و همچنین کارشناسان ارشد فناوری سرامیک و دندانپزشکی ایجاد کرده است. بلومدن متعهد به توسعه فناوری دیجیتال دندانی پیشرفته تر و فناوری بیوسرامیک زیرکونیا برای صنعت دندانپزشکی است.

پاسخ سریع: ظرفیت تولید سالانه مصرف پودر زیرکونیوم برای بلوک های زیرکونیا بیش از 200 تن است و مدیریت موجودی قوی می تواند تحویل سریع اقلام عمومی در روز بعد و اقلام سفارشی را در 7 روز محقق کند.

تعریف نشده

دستاورد: مشاور انحصاری VIP، با هم بزرگ شدن، برنامه ریزی بازارهای منطقه ای با هم

مشاور انحصاری VIP: ارائه خدمات مشاور بازاریابی حرفه ای، کمک به شرکای توزیع برای تجزیه و تحلیل ویژگی های مشتریان VIP، خلاصه کردن تصویر مشتری VIP هدف، کمک به توزیع برای تکرار مشتریان VIP بیشتر، و سازماندهی توسعه و نگهداری مشتری خاص.

رشد با هم: از شرکای توزیع برای ایجاد تیم سازی و سیستم تشویق کارکنان حمایت کنید و مشتریان را از طریق دیجیتال برای دستیابی به موفقیت متقابل تسهیل کنید.

برنامه ریزی بازارهای منطقه ای با هم: مشاور انحصاری تجزیه و تحلیل بازار منطقه ای مرتبط و تجزیه و تحلیل توسعه صنعت را ارائه می دهد. با شرکای توزیع ما برای توسعه استراتژی های بازاریابی و تبلیغ برند همکاری کنید.

گواهینامه ها

 • c4
 • c3
 • c2
 • گواهینامه ها